Logo uni europejskiej
Logo aktywni+

Zarezerwuj już teraz

20 lis 2023
21 lis 2023

Masaż Kobido

390 zł
90 minut

Kobido, czyli masaż twarzy określany często mianem japońskiego liftingu twarzy. Stymuluje, oczyszcza, poprawia krążenie i zmniejsza napięcia mięśniowe. To doskonała forma relaksu i naturalny sposób na poprawę jędrności i elastyczności skóry w każdym wieku.

Masaż autorski Aura

350 zł
50 minut

Unikatowy masaż relaksacyjny stworzony przez Terapeutów Aura Medical SPA. To połączenie orientalnych technik masażu z pielęgnacją ciała. Odżywcze masło Shea idealnie nawilża i regeneruje skórę.

Masaż klasyczny

270 zł
50 minut
200 zł
25 minut

Najpopularniejsza technika masażu. Pozwala zniwelować napięcie oraz dolegliwości bólowe. To wspaniała metoda przywracania równowagi psychofizycznej.

Masaż relaksacyjny

250 zł
50 minut
180 zł
25 minut

Bezpieczny, łagodny rodzaj masażu, który wspaniale wycisza skołatane nerwy i usuwa napięcia mięśniowe. To idealna metoda na zniwelowanie stresu.

Masaż aromatyczną świecą

290 zł
50 minut

Masaż relaksacyjny wykonywany za pomocą rozgrzanego wosku ze świecy. Mocno nawilża, odżywia i regeneruje skórę. Odżywczy, ciepły, naturalny wosk i dotyk terapeuty pogłębiają efekt relaksu. Masaż przynosi ulgę napiętym mięśniom i pozwala całkowicie się odprężyć.

Masaż masłem Shea

270 zł
50 minut

Masaż relaksacyjny wykonywany rozgrzanym masłem Shea. Cudownie rozluźnia i pielęgnuje skórę, nadając jej sprężystość i gładkość.

Masaż twarzy szyi i dekoltu

150 zł
25 minut

To jedna z najbardziej popularnych form relaksu, Niweluje stres, zapewnia dobre samopoczucie oraz promienny wygląd. Dotlenia tkanki oraz wzmacnia procesy regeneracyjne.

Masaż głowy

140 zł
25 minut

Pozwala przywrócić równowagę psychofizyczną. Poprawia krążenie krwi, likwiduje ból głowy i zmęczenie. Ponadto poprawia koncentrację oraz stymuluje włosy do wzrostu.

Masaż stóp z elementami refleksologii

240 zł
45 minut

To doskonałą forma relaksu. Przynosi ulgę zmęczonym stopom, redukuje obrzęki oraz napięcia.